ΑΠΕ Αγία Ελεούσα-Καματερό 0-1

Η ομάδα μας ηττήθηκε με 1-0 στο γήπεδο Ορυζομύλων, από το Καματερό, στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Β’ ΕΠΣΑ.

Στο πρώτο ημίχρονο η ΑΠΕ Αγία Ελεούσα δημιούργησε δύο κλασικές ευκαιρίες για να ανοίξει το σκορ, αλλά στάθηκε άτυχη και έτσι έκλεισε το ημίχρονο χωρίς σκορ.

Οι φιλοξενούμενοι εκμεταλλεύτηκαν την ευκαιρία που δημιούργησαν στο 57′, με τον Πετανάι να πετυχαίνει το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης και να δίνει στην ομάδα του τη νίκη.

*Στο 90′ αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη ο Λουβέρδης.

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ: Γιαννακαρώνης, Γούσγουλας, Αναστασόπουλος, Κάνδιας, Καρύδης, Τζουμανάι (80′ Σωτηρίου), Κακαβάς, Κυβέλος, Τσιάβος, Δαρδανός (60′ Καρατζάς), Μπάκας

ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Κύριου, Παπαΐωάνου, Ανδριτσόπουλος (Χαβέλας), Μπίμπιζας, Τσιργιώτης (Κιρατζής), Κανακάρης, Λουβέρδης, Μπουφίδης (60′ Μάλας), Πετανάι, Τσιργιώτης, Μπόζας (57′ Σαχσανίδης)