ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0-2

Η ομάδα μας δεν τα κατάφερε σ’ ένα πολύ σημαντικό ματς να πάρει τη νίκη, γνωρίζοντας την ήττα από τη Λυκόβρυση με 2-0.

Σ’ αυτό έβαλε… το χέρι του ο διαιτητής Ιωσήφ Σφακιανάκης ο οποίος δεν είδε τρεις καθαρές παραβάσεις μέσα στην αντίπαλη περιοχή.

Στο τρίτο λεπτό ο Γιαννόπουλος ανατράπηκε καθαρά αλλά το ματς συνεχίστηκε κανονικά. Το πρώτο 45λεπτο βγήκε χωρίς σκορ. Οι φιλοξενούμενοι στο 59′ στο πρώτο σουτ τους στο ματς άνοιξαν το σκορ με τον Σταματέλο κι ο Πάγκας στο 76′ διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Η ομάδα μας πίεσε, είχε την κατοχή αλλά δεν μπόρεσε να γίνει απειλητική ουσιαστικά, ενώ στο τέλος ο Ρούσσος έστειλε την μπάλα στο οριζόντιο από την άσπρη βούλα.

ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ! Χάθηκε μία σημαντική μάχη, αλλά είμαστε μέσα στο στόχο μας.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΣΤΑΘΗΚΑΤΕ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΜΑΣ!!!